DODACIE PODMIENKY

ZARUČUJEME DORUČENIE VÝROBKU.

VÝROBKY SÚ Z MAĎARSKA.

O DODÁVKU OBJEDNANÝCH PRODUKTOV SA STARAJÚ NAŠI KOLEGOVIA.

ÚMYSLNÉ NEPREVZATIE PRODUKTU NIE JE TOTOŽNÉ S PRÁVOM NA ODSTÚPENIE OD KÚPY.

Možné spôsoby platby:

– Platba na dobierku

– Platba kartou


  • 0kg-4.99kg-4EUR
  • 5kg-9.99kg-5.59EUR
  • 10kg-14.99kg-7.11EUR
  • 15kg-19.99kg-10.67EUR
  • 20kg-24.99kg-11.72EUR
  • 25kg-29.99kg-13.84EUR

DODACIA LEHOTA VÝROBKOV: Poskytovateľ služby doručí objednaný tovar na adresu do 4 – 5 pracovných dní (víkendy nie sú zahrnuté) medzi 8:00 a 17:00. (Pre naše vlastné vyrobené produkty 5-8 pracovných dní) Doručenie na konkrétnu hodinu nie je možné!


V prípade predobjednávky je dodanie 14-20 pracovných dní. Poskytovateľ služieb si vyhradzuje právo na zmenu poplatku za doručenie, pokiaľ táto zmena nadobudne účinnosť v rovnakom čase, ako sa objaví na webových stránkach.Táto zmena neovplyvní kúpnu cenu už objednaných produktov.


Na požiadanie vieme zabezpečiť objednávkový formulár o zaslaní objednávky

(V prípade obejdnávky rôznych produktov balíky obdržíte jednotlivo)


Za meškanie pošty nie sme zodpovední! Kupujúci berie na vedomie, že poskytovateľ služieb nezodpovedá za žiadne škody alebo chyby, ktoré sa môžu vyskytnúť počas dodávky. V prípade VIS MAJOR, ako sú vojnové udalosti, prírodné katastrofy, štrajky, poruchy, úradné opatrenia, rezervácie, výluky koľají, strata výroby spôsobená dodávateľmi, je poskytovateľ služieb oslobodený od povinnosti dodania a od zmluvného termínu dodania. V takom prípade sa vynasnažíme, aby sme čo najskôr pokračovali v preprave.


Pravidlá vrátenia peňazí

Na našej webovej stránke platí právo na odstúpenie od kúpy 30 dní. To znamená, že ak si náš zákazník rozmyslí do 30 dní od nákupu, že produkt nepotrebuje alebo s ním nie je spokojný, môže od zmluvy odstúpiť. Naša spoločnosť ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, takže 14-dňovú zákonom predpísanú záruku predĺžime na 30 dní. Ak zakúpený produkt vrátite, bez odôvodnenia (do 30 dní), zoberieme späť. Chceme upozorniť našich zákazníkov, že náklady na vrátenie produktu vždy znáša kupujúci. Formulár na vrátenie tovaru si môžete stiahnuť TU. POZOR! V prípade vrátenia tovaru Vám bude kúpna cena zaslaná do 14 pracovných dní od prijatia produktu. Ak by sa to tak z nejakého dôvodu nestalo, kontaktujte náš zákaznícky servis. Ak máte akékoľvek otázky, náš zákaznícky servis je k dispozícii na e-mailovej adrese drlumbar.sk@gmail.com